| MissVamp a întrebat:

\m/..in fine saptamana viitoare merg la ziua colegei mele de banca si nu stiu ce cadou sa iau,iei i plac cartile sf,si vampirii dati idei de cadouri repede, are 12 ani si e foarte sentimentala! va rog funda pentru cadolul cel mai nice! o seara buna! va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| beautifulday a răspuns:

Mpai... ai utea sa ii iei nu neaparat o carte... ai putea sa ii iei si tu inca o pereche de pantofi cu toc ( glumesc )
i.ai... nu stiu mai ce sa ii iei pentru ca trebuie sa ii iau si eu asa ca...
dar ma gandeam la o carte cu un titlu mai straniu sa o citeasca in ora de religie... si poate o insigna cu ceva in genul: sunt cel mai bun/ am incredere in mine/ numele ei...

| MissVamp explică (pentru beautifulday):

Esti cea mai tare!rolling on the floor

| MissVamp explică (pentru beautifulday):

Ti-am dat funda..pt ca esti noua pe tpu...glumesc esti cea mai funnyrolling on the floor

4 răspunsuri:
| andreyanul a răspuns:

Cred caci cartile amurg ii vor placea.
Ori cvauta pe net filmul "Titanic" si puneil pe cd.(pont:990) FUNDA?

| beautifulday a răspuns:

Mersi mersi multumesc la perfect compus rolling on the floor