| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

In cartierul in care stau este un baiat care te injura asa fara motiv.Nu vreau sa ma iau cu el la bataie ca data trecuta cand am facut asta au venit parintii lui la mine...asta nu e important. Vreau niste rekt-uri smechere ca sa ii inchid gura ca deja ma enerveaza.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ade555 a răspuns:

Cum se face ca dintre toti spermatoizi tu ai fost cel mai rapid?

Du-te si canta la alta masa

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua,

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

Culcate ca Ti-e foame

Pisca dealul

Sper sa Îți fie defolos
Ce zici merit funda?

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cauta sa iei legatura cu politistul de proximitate care se ocupa de acea zona, pentru ca acesta sa atentioneze parintii acelui dement. O amenda poate sa il readuca la un comportament social adequat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cat de TARE doar cand te ignora cineva?

| D3I3 a răspuns:

-Nu te fă șiret, că te fac fundiță!

După replica "Du-te *****"
-Du-te tu, că știi mai bine drumul.
Infinit e sinonim cu prostia ta.

| iar99Teo a răspuns:

Cel mai destept cedeaza!
Ignor total - e cel mai bun lucru pe care poti sa il faci. Nu te cobora la nivelul lui ca are mintea odihnita si te bate cu experienta happy Injuraturile sunt oglinda mintii lui nu au treaba cu tine! Nu esti mai "cool" daca ii raspunzi cu aceeasi moneda. Ignoranta doare de cele mai multe ori mai rau decat o confruntare directa! Este indicat sa eviti un conflict!
"Ochi pentru ochi… şi lumea va deveni oarbă." (Mahatma Gandhi). Noi trebuie sa fim exemplul pozitiv de urmat in lume nu toti agaricii, incultii si frustratii!
El te provoaca tocmai pentru ca asta e singura lui metoda de a parea interesant. Daca ar fi cat de cat inteligent nu ar reactiona prin violenta verbala.
"Violenţa este ultimul refugiu al incompetenţilor" - Asimov
Nu o sa-ti spun ca este usor sa ramai calm insa prin asta demonstrezi ca nu te cobori la mintea prostului!
Si as mai avea un proverb pentru tine : te amesteci in taratze, te mananca porcii. Nici nu merita efortul sa iti consumi timp si energie sa te gandesti la el. O sa isi ia el lectii in viata altfel, nu trebuie sa faci nimic tu in sensul asta!

| GrepolisKing a răspuns:

Incearca sa il ignori, oamenii de genul asteapta doar sa ii provoci!

| Iwliaaa a răspuns:

Nu te înțeleg, de ce la rău răspunzi cu rău? Cel mai bine nu îl bagi în seamă, îți vezi de drumul tău, te faci că ești fericit (chiar dacă poate nu ești), zâmbește, fii tu însăți iar pe el lasă-l să înjure. Văzând că nu îi acorzi atenție va înjura mai tare până când își va da seama că e o pierdere de timp, respect și din cei 7 ani de acasă și va înceta singur!

| Hoskero a răspuns:

M-ai dezamagit cand a venit vorba de ''rekt uri''... Cel mai mare rekt pe care il poti oferii este tacerea. Nu il baga in seama si o sa renunte pana la urma. Daca nu il bagi in seama deloc si nu ii tragi priviri nasoale si sare la bataie, rupe l pana se calmeaza. Dar las o usor cu rekturile caci astea s chestii de adolescenti incuiati la minte