| paullicaaa a întrebat:

In ultimul tim a inceput sa imi placa magiia si sa fac trucuri magice dar eu vreau sa fac magiie adevarata nu trucuri deci cine stie niste siteuri de magii sau niste cuvinte magice dar cuvinte magice adevarate nu care le gasesti in filme va rog scrietile cel mai bun site sau cuvant magic primeste funda! scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| didi4 a răspuns:

Ca sa scapi de o durere fizica(dureri de burta, cap, etc) te relaxezi si spui "eieci dolor" de 3 ori si iti trecewinking si ca sa ti se indeplineasca o dorinta spui "implet desiderium" poate dura ceva timp, dar daca chiar iti dresti, merge happy

| paullicaaa explică (pentru didi4):

Cum se pronunta eieci dolor? dau cu se citeste implet desiderium?

5 răspunsuri:
| Whatafy a răspuns:

Nu exista magie adevarata, iar daca te intereseaza trucuri magice de tot felul vezi pe http://trucuri-magice.ro/

| StiLLz a răspuns:

Magie adevarata nu exista. Doar trucuri sau Iluzii.

| tomabogdan a răspuns:

Www.dli.com si dai trucuri de bar sau magice