| anonimul998877 a întrebat:

In vacanta de iarna dupa ce se inserează ce faceti sa nu va plictisiți? Fara calculator Funda

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Eu una ador serile de iarna. Stiu ca voi fi luata in ras sau batjocura, dar cand se insereaza, iarna, imi iau o ceasca de ceai, ciocolata calda, ceva sa ma incalzeasca si o carte buna. E mult mai placuta decat calculatorul, sau privesc filme de sezon, filme de iarna, ceea ce imi aduce aminte de copilarie happy

7 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Ador serile de iarna sunt asa frumoase eu ca sa nu ma plictisesc ma joc cu prietenii si daca nu sunt acasa singur.

| mennenspeed a răspuns:

Ori plec la sala, iar daca trebuie sa citesc ceva pe cand incepe scoala, imi iau cartea si citesc. daca nu ma pun in pat, sau ies in oras la un ceai cald cu prietenii.

| Sofer a răspuns:

Eu unul nu ma plictisesc, ca am ce face happy

| anonimul998877 explică:

Eu imi petrec Crăciunul la tara. Pe la 5 cand intru in casa stau si ma uit la televizor.Ce filme frumoase de sezon stii?

| Funions a răspuns (pentru anonimul998877):

Sunt multe, in general eu incep cu clasicul Singur acasa, nu ai cum sa te saturi de el. Plus ca, daca iei programe tv (Click, Libertatea, etc), acelea care apar vinerea in general, incepand cu sfarsitul lui noiembrie, incepututl lui decembrie, cam toate posturile au cel putin de 2 ori pe saptamana filme de Craciun happy. Sper sa ai o iarna frumoasa si oricum, la tara sunt cele mai frumoase sarbatori...eu nu am avut ocazia sa fac un Craciun la sat, dar sunt sigura ca acolo se pastreaza traditiile si este mai placut happy

| anonimul998877 explică:

E mai frumos. Oricum mercurul pentru raspunsuri

| MariaCristinnaa a răspuns:

Stau cu familia...asa nu o sa te plictisesti niciodata!