| DorutzUU a întrebat:

Hey... ce mai faceti? va plictisiti vacanta asta?

Răspuns Câştigător
| AnnY98 a răspuns:

Hey...eu bine...uh? deci da, uheori ma plictisesc, dar alteori nu.depinde si de cheftongue.Bye!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Daca ma plictisesc? laughing
Nuu`!
Cred ca am sa mor in vacanta asta de plictiseala! laughing

Glumesc`...dar totusi, e foarte plictisitor, dar este inca numai la inceput, inca mai astept sa vad ce surprize mi se vor arata pe viitor.

Funda`? big grin

| deniisu a răspuns:

Hey.eu fac bine tu?happy,,, eu nu ma plictisesc deloc vara asta:Xam deja aproape tota vara planificata, iar zilele libere stau pe acasa si ma odihenesc sau mai fac cate cevakiss