| babe100 a întrebat:

Voi ce faceti in vacanta? Va plictisiti? happy

10 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Citesc,exercitii, PC, Afara, Joaca. laughing E cam plictisitoare vacanta asta. "sad

| babe100 explică (pentru ReadAllAboutMe):

Mda sad. Cel putin pana acum...

| paulx94x a răspuns:

Deseori. Dar macar ai parte de relax.winking

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu ma plictisesc.
Ies cu prietenii in oras, ma distrez, totul e frumos.
Poti face multe lucruri: sport, citesti carti, te uiti la filme cu prietenii (singur nu are farmec).
Invata sa canti la un instrument, la chitara e frumos sa canti, nu te plictisesti niciodata.
Bafta! happy

| babe100 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Super happy. Multumesc de sfaturi!

Răspuns utilizator avertizat
| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Stau Pe Calculator big grin FUNDA?

| babe100 explică (pentru BaiatulAnonim1234):

Pentru ce sa iti dau funda? laughing

| maria2000racovita a răspuns:

Eu cred ca vacanta e plictisitoare, dar insasi tu trebuie sa o faci mai hazlie si interesanta. Eu spre exemplu merg cu prietenele in oras, la cumparaturi, facem petreceri in pijamale, discutam despre moda, celebritati, haine etc.