| MadduSnk a întrebat:

Ce parere aveti despre vlogging?

8 răspunsuri:
| alex500 a răspuns:

O pierdere de timp! Totii copii nefericiti se apuca de asa ceva! Peace!

| MadduSnk explică (pentru alex500):

Oh, dar vai, multumesc happy. Cred ca sunt o mare nefericita happy.

| PurpleBox192 a răspuns:

Necesita multa munca si inspiratie, o camera si un cadru bun, un speech si o tema interesanta si Originalitate.
Pare a fi un lucru nou aici, dar peste hotare e deja vazut ca o meserie de viitor. big grin

| MadduSnk explică (pentru PurpleBox192):

Stiu ca necesita multa munca... Dar sincer mi-ar place thinking

| AndraaAndra a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare, am facut vlogging doi ani la rand dar fiindca desteapta de soramea mi-a bagat aparatul la apa,tongue.Te sfatuiesc sa incerci e super sa ai fani si viziualizari.Ca sa nu ma mai alerteze fani am sters toate videourile aveam 20.000 abonati, asta a fost soarta mea. Poate ca tu vei avea succes ca si Tequila sau Oreo! Depinde de caracterul tau.Eu te sfatuiesc cu mult drag sa incerci asta! Fundita?

| MadduSnk explică (pentru AndraaAndra):

Si eu o urmaresc pe Tequila, si mi-ar place sa fiu la fel ca ea, adica, sa ajung unde a ajuns ea big grin.

| AndraaAndra a răspuns (pentru MadduSnk):

Da,ai putea sa ajungi si mai sus, te sfatuiesc sa incerci macar asa pentru 2 saptamani

| MadduSnk explică (pentru AndraaAndra):

Oricum, ma gandesc sa ma apuc... iar pentruprimul clip gen, as vrea sa fac ceva legat de " haterii de pe facebook " straight face, printre altele.