| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre daily vlogging?

11 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Daca e continutul de calitate am o parere buna, daca nu e, am o parere rea.
#profund
Da ce, vrei sa te apuci?

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Nu, nu vreau, nu inteleg de ce se uita lumea la asa ceva. laughing Ce inseamna continut de calitate?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde la se uita thinking
Se uita pentru ca ei gasesc ceva interesant acolo ( interesant pentru ei).
Continut de calitate ( din punctul meu de vedere ) gasesc in video-urile cu George Carlin de pe Youtube ( da stiu, nu e vloger dar e continut de calitate pentru mine ), mai ma uit la Sucre cateodata, Joe Santagato, Rudy Mancuso si altii.
Dar daca aia pe care ii stii tu se uita la Ilie's vlogs, e trist.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Fictivule, mai traiesti?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Intre viata si moarte.
Tu ai fost suspendat?

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Te-a acaparat si pe tine depresia?

Nu recent, pe la inceputul toamnei,, de ce?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma acapareaza asa usor depresia.
Nu te-am mai vazut activ, de aia am intrebat.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Credeam ca ajungi si tu sa fii acaparat de ea/

Am fost mai mult ocupat decat liber, asa ca nu prea am mai avut timp sa intru p-aici, ce mai e prin imprejurimile astea?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Inca nu si chiar de as fi, nu ar fi o problema, am mai trecut eu prin perioade de genul.
Pe aici..cam aceleasi lucruri care erau si inainte,toate lumea se iubeste,se incurajeaza, se dau sfaturi bune si de bun simt, e plin site-ul cu empatici, doar asta ii e rolul pana la urma, ah..intrebarile au devenit mai inteligente peste noapte, nu stiu cum se face dar nimeni nu mai intreaba " daca si-a dat drumul pe fata mea raman gravida? " deja e la alt nivel site-ul.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Depresia e cea mai cumplita boala, te mananca fara sa-ti dai seama, nu e de joaca cu asa ceva, eu n-am avut tangente vreodata cu ea.

S-au cizelat trollacii, te doare capul cand le vezi prostia, in sinea lor se vad amuzanti si inteligenti...vai s-amar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm o parere buna, daca ma ajuta ce posteaza acel user si pe mine.
Ce parere am de continutul din Romania? Praf.
Plin de caterinci si cacaturi, probabil doar copii de 8-15 ani (90% fiind) si cei cu probleme mintale se mai uita la vloggeri din RO. O pierdere de timp.