| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va ocupati timpul in vacanta? cum "omorati" plictiseala asta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eu unul stau in Eforie...deci nu e ca si cum nu as avea ce face.
Dar sincer m-am saturat de toata tigania si agloemeratia asta...

In general atunci cand am posibilitatea incerc sa dau o fuga la mall in constanta sa vad un film, sau sa merg la o piscina buna in Olimp care e destul de linistita.

7 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Eu una ies pe afara, ascult muzica, ma uit la un film, citesc o carte, stau la pc in rest lenevesc.

| ??c??? a răspuns:

Du-te la bibliotecă, ia niște cărți și după îmi spui dacă te-am ajutatwinking
Ah și evident citește-le, să nu îți faci vânt pe căldura asta cu elehee hee

| Anonymous1995 a răspuns (pentru ??c???):

Citesc deja, dar nu-mi ocupa destul timp, eu ma trezesc si devreme...

| ??c??? a răspuns (pentru Anonymous1995):

Dacă tot te tezești devreme ai putea face nițel sport alergând 10-15 minute sau ți-am putea găsi un hobby.

| DolceKiss a răspuns:

Eu una ies in oras, merg la shopping, ascult muzica, stau pe pc, merg in parc cu bicicleta...

| Anduttziik a răspuns:

Ascult muzică, mai ies pe-afară, citesc, mă uit la tv, stau la calculator, te sfătuiesc să îţi găseşti un hobby, aşa nu te vei mai plictisi :*. Baftă!winking.

Răspuns utilizator avertizat