| alexpr2000 a întrebat:

Maine [1.4.2013] este saptamana altfel aveti idee ce activitati se fac?

6 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Depinde de scoala. Cel putin eu maine am filme, marti intreceri sportive, miercuri merg la colegii ( sunt in clasa a8a ), joi merg la unitatea militara si vineri fac curatenie in clasa si intr-un parc. happy Normal, programul era gata din februarie.

| drogh a răspuns:

În fiecare zi se schimbă activititatea. Profesorii şi dirigintele clasei au stabilit. Trebuie să te interesezi prin clasă în caz că ai lipsit.

| Bia2001 a răspuns:

Actiivitati extraculiculare

| REDNEK a răspuns:

Fotbal.

| bogdi9 a răspuns:

Se activitati sportive, si multe alte activitati pentru elevi, noua ne-au spus profesorii ce activitatii o sa facem

| duka110 a răspuns:

Depinde de ce a tabilit dirigintele impruna cu clasa.