| deeadeea111 a întrebat:

Ce activitati aveti in scoala voastra in saptamana,, Scoala altfel?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Noi facem diverse activitati in fiecare zi, si stam pana la 6, mai putin vineri cand o sa stam pana pe la 2, pff, oricum vor veni sa ne prezinte nu stiu cine despre OEMGE-uri sau cum s-or scrie, marti sau mirecuri o sa vorbim 1 ora- 2 despre contraceptie si boli cu transmitere sexuala, va veni un medic si ne va prezenta, baietii vor fi la fotbal, aaa, a, o sa pictam si pe scticla noi fetele, pentru paste, o sa mai fie ceva cu turismul in Romania si ne vor arata obiectele turistice din Romania, cu jocuri distractive (cica), concursuri...etc, diriga o sa ne citeasca un fel de povesti despre cum a aparut tutunul pe pamant, alcool si traficul de persoane, ne-a zis ca vor fi destul de amuzante povestioarele, de exemplu ne-a zis ca la tutun este vorba despre un dracusor, si sunt curioasa laughing
vineri fetele vor veni mai devreme ca sa facem tortul pentru ca vom face un targ de pajituri, cativa vom aduce de acasa, dar o sa facem si la scoala, vom avea si spectacole de teatru, si vom face si experimente cu profa de chimie, mie- si frica sa nu aruncam scoala in aer....in timp ce suntem in ea, ca sa patim noi ceva, ca scoala poate sa se duca, nu-i problema, face basescu alta laughing

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Excursie in grecia tu?

| Derye a răspuns:

Luni / marti 6 ore de matematica.
In alta zi am chimie bio fizica (ore normale).
Macat 2 zile stau si eu mai relax...

| FadetoBlack a răspuns:

Pff, noi o să ne plictisim, nu o să avem activitaţi multe, câcaturi oh go on

| GeaniBirloi a răspuns:

Luni biserica si dans folcloric
marti arte plastice masti si film
miercuri prezentari power point toata ziua
joi curatenie generale
vineri norme protecti si motoare electrice
Plictisitor, U?