| alexrot15 a întrebat:

Maine, 1 iunie, este ziua surorii mele, care implineste 12 ani si nu stiu ce sa-i cumpar. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| RainUmbrella a răspuns:

Pai cred ca i-ar placea o haina o bluza sau o fusta si o rochie draguta ar fi tare sau un CD cu muzica! O carte frumoasa ar putea sa-i faci o surpriza sa o iei la cinema si sa-i cumperi inghetata! Sau sa mergeti la o gradina botanica sau zoologica ori sa-i faci o petrecere surpriza! Oricum cel mai frumos cadou ar fi sa stai cu ea in acea zi speciala! Mult succes si la multi ani!
Pup! Bye!

4 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Pai o alta intrebare ar fi ce ii place ei... intreaba ca ce isi doreste de ziua ei(eu asa am fac poate nu am procedat corect da na o fo fericita) sau... cumparai o rochie sau o bratara, un cufar frumos amenajat in care sa pui ceva cercei sau o bratara veizi tu

| NikoIsDirectioner a răspuns:

O gentutza de culoarea ei pref.

| Madda a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tricou o bluza.big grin
Sau un inel, un lantisor cu initiala numelui ei.

Bafta:*

| iulianamatematica_1575 a răspuns:

Uite iti recomand ceva ce le place fetelor. ii poti cumpara un accesoriu un inel o bretara un lantisor sau un tricou dragut cu ce personaj ii place ei. daca ii place muzica ii poti cumpara un cd de muzica sau de jocuri. sunt multe lucruri care le plac fetelor o trusa de machiaj