| Noemy99 a întrebat:

Deci, duminica aceasta este ziua surorii mele si implineste 18 ani...nu stiu ce sa ii cumpar. app e o fire mai sufletista...si nici nu vreau chiar ceva scump dar nici prea ieftin. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei:
- faci un album cu poze cu voi doua si un colier dragut cu o inimioara, initiala ei sau zodia in care este nascuta.
- o felicitare draguta facuta de tine si un inel
- produse de machiaj, un parfum, o bluza un tricou ceva ce isi doreste mult.
Sper ca te-am ajutat. La multi ani surori tale!

5 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Hmn... pai eu i-am cumparat surorii mele o camera foro digitala(cam 100-200 lei), in care am pus un stick cu cele mai frumoase poze si videovlipuri ale familiei. Ia placut foarte mult. I-am facut o felicitare si i-am luat si un set de cosmetice. (cand i-am luat cadou avea 19 ani). Daca nu-ti place ideea de mai sus, ii poti lua ceva ce nu ar refuza nici o fata: cosmetice, haien sau accesorii. Sper ca te-am ajutat. La multi ani surorii talehappy

| BrD a răspuns:

Un animalut happy

| kr.mdy a răspuns:

O bratara de argint cu initiala ei.

| pinkflower a răspuns:

Salut! Pai ai putea sa ii iei mai multe ( tu alegi):
- un ceas de mana super dragut si cu un ecran cat se poate de mare (crede-ma ii va placea)
- un set cu lantisor, cercei si cu o bratara
-o curea casual cu catarama mare
- o rochita de iarna care se ia peste colanti.
Sper ca te-am ajutat. fundita?

| paramore_7972 a răspuns:

Poti sa scoti niste poze cu tine si ea ...de cand s-a nascut sau cu lucruri foarte importante pe care le'ati facut impreuna. le pui intr'un album si pe pagina din dreapta albumului pui cate o foaie pe care scrii cate ceva gen:iti mai amintesti cand.". asta ar putea fi doar o parte din cadou.Succes si la multi ani pentru sora ta!