| YahooMess1 a întrebat:

Salut, TPU maine incepe scoala..eu sunt boboc in clasa a 9-a. nu cunosc pe nimeni de la mine din clasa, scoala.voi cum ati facut cunostinta cu noii colegi? la ce ora este deschiderea? Cum o sa imi gasesc clasa? daca ne striga diriginta numele fiecaruia din clasa ei trebuie sa ma duc acolo? si cum interactionez cu noii colegi?

3 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Deschiderea este la 9-10. O sa se ocupe întâi de clasele a 9. O să vă strige ei acolo, diriginta şi elevii ei. Cât despre colegi. fi sociabil, ai să vezi că e super frumos.

| ubox7007 a răspuns:

La 9 sa fi acolo, si gasesti undeva scris mare in curtea liceului 9 c (sau in ce clasa de a 9 esti), la mine scria pe asfalt si era si diriginta pe acolo, in fine, mai si striga la microfon laughing gen... In fine, multa bafta, o sa fie ciudat.

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Si eu maine incep a 9 si tot nu cunosc pe nimeni eu iti zic sa fi sociabil, fa-ti prieteni, fi tu insuti, nu ii lasa sa isi bata joc de tine,

Întrebări recente