| Eygey a întrebat:

maine plec la drum lung si cred ca o sa ma plictisesc in masina atatia km, ce pot face sa nu ma plictisesc? dau funda la cel mai bun raspuns.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

ZzzZZzz

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoate limba la tarani pe geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ..depinde ce-ti place... poti sa citesti ziare, reviste interesante, carti, sau sa asculti muzica, te poti uita la un film ( daca ai laptop ), daca mai mergi inca cu cineva puteti juca "fazan" sau carti, sau vorbeste prin Sms cu prietenii, sau poti sa dormi laughing
PS: Eu mereu imi iau ceva de rontait ( chps-uri, bakerolls, etc.) si un cola.un traseu lung imi provoaca foame laughing

| RozyRozyRozy a răspuns:

Pai uite niste jocuri care te-ai putea juca in masina: carti, spanzuratoare, bingo, trombon, razboi, avioane, cine merge cu mine in excursie?, macao.
Uite aici un link care iti arata cum sa joci fiecare joc: http://jocuripentrucopiimarisimici.blogspot.de/......se%C5%9Fti
Sper ca te-am ajutat! Drum bun! fundita? :D:D

| TePupiic a răspuns:

Pai... Dormi putin, Ia-ti laptop-ul dupa tine ( daca ai), asculta muzica, uita-te pe geam, admira natura. Nu mai stiu. Si eu o sa plec in curand si cred ca asta o sa fac. Uitasem... Deci categoric absolut sa NU sa NU incepi sa ii intrebi pe parinti de toate. Gen, cat mai este, cand ajungem, mai avem mult (stiu din propria experienta) laughing Fuuunda?

| UnicornFlavored a răspuns:

Eu mananc in continuu, fac zgomote ciudate si observ reactiile oameniilor, fac cu mana sau ma stramb la oamenii de pe afara sau din alte masini. dorm... sa nu bei multe chestii, mai ales cola si ceaiuri! Serios!

| MyBrownEyes a răspuns:

Gaseste o lectura interesanta sau daca ai internet pe telefon...(aici trebuie' sa te gandesti tu)... daca nu sunt tot felul de jucari anti stres.

Sper ca te-am ajutat!?!^-^

| NeaguGeorge a răspuns:

Poti sa asculti muzica or sa mai dormi putin sa mai treaca timpul sau mai poti sa vorbesti sa-ti mai faci prieteni in timp ce stai in masina ok happy sper ca ti-am fost de mult ajutor