| cristi9877 a întrebat:

Mi-am instalat un joc care se numeste serious sam the third encounter.Cand il pornesc imi apare logo ul si dupa aia se inchide. Ce ar trebui sa fac ca sa il pornesc sa joc?
DAU FUNDA!

MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| CaroliFlorin a răspuns:

Ar putea fi unul dintre motivele: L-ai descarcat de pe internet si este virusat sau l-ai cumparat original si nu ai cerintele necesare pentru al juca in unitate.

1 răspuns:
| Igescu_Alex_1988 a răspuns:

De geaba te chinui cu jocul e o copie ieftina nefolositoare cauta serious sam the first/second encounter serious sam 2 serious sam 3 BFE doar astea sunt bune