| Patyi a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul si imi trebuie driverul de sunet. De unde pot sa-l descarc, ma ajuta cineva? Funda! Am windows 7 placa Nvidia GeForce 7300

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Si ce legatura are placa video cu driverul de sunet? daca nu mai ai cd-ul placii de baza, cauta modelul pe internet si descarca driverul de pe site-ul producatorului placii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu placa video ne intereseaza in acest caz, ci placa de sunet.ce placa de sunet ai?

| IPlankz a răspuns:

Poi daca ai diskul de la placa de baza de acolo sau daca nu poti sa ti-l iei IDT Audio sau cauti numele placii de baza si il iei de pe site-ul lor. Sper ca te-am ajutat!