| JustFeelings a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul si nu am driverul de sunet. Am cautat cu un program special de care imi trebuie dar nu stiu cum sau de unde sa-l descarc straight face. ma poate ajuta cineva? va rog mult...

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca Realtek audio driver varianta cea mai veche numai stiu exact din ce an! Incearca cateva sigur o sa mearga! Bafta!

| AgathaRo a răspuns:

Everest, aida32 sunt mai multe pe astea le recomand. Succes!

| ionutzwk a răspuns:

Downloadeaza driver genius pro 11 sau uitatea pe youtube la acest program!