| asdasdasdasdfg a întrebat:

Imi trebuie un driver pentru o placa video nVIDIA geforce 7300 le. trebuie neaparat driverul asta, sau pot lua orice alt driver dar sa fie nVIDIA geforce 7300?
FUNDA!
mersi >anticipat.:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il poti descarca de aici http://www.nodevice.com/driver/GeForce_7300_LE/get37240.html introdu codul mai jos si download :)

| asdasdasdasdfg explică (pentru anonim_4396):

Mersiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdasdasdasdfg):

N-ai pentru ce happy

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca instalezi un driver de la alta placa = s-ar putea sa ai BSoDhee hee
Cauta pe site-ul de la nVidia ultimul driver pentru placa ta, nu e chiar asa de greu, in 5 minute gasestiwinking si downloadeaza versiunea pentru Vista in caz ca ai Windows7 (unele dirvere nu sunt pentru win7, dar merge varianta pentru Vista).
BFTwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descraca driver identifier instaleaza si da scanare o sa iti gaseasca el ce drivere ti se potrivesc si iti afiseaza pagina de unde il poti downloada e free.

| CoRyNuTzHa a răspuns:

Da...