| vladciubuc10 a întrebat:

Salut tpu...Numi pot stapani emotiile...spre exemplu cand vorbesc cu o fata ma pierd cu totul nu stiu ce sa mai vorbesc,cum le fac sa ma placa, sa nu ma ia de fraier.

1 răspuns:
| Mary0Hellen a răspuns:

Nu te va lua nimeni de fraier! happy
Daca iti place o anumita fata, tachineaz-o putin ( noi fetele, stim ca atunci cand un baiat ne tachineaza inseamna ca ne place, dar ne mai si inselam). Daca o tachinezi si ea nu se prinde inseamna ca ea nu te place sau ca ar trebui sa o iei frumusel in privat si sa-i spui, iar daca vezi ca incepe sa fie distanta cu tine inseamna ca nu te place! CURAJ!
P.S.: Noua, fetelor, ne place sa fim surprinse(placut), invit-o la un suc, ceva, daca iti e rusine sa o inviti poti baga vesnica fraza "Hai cu mine la un suc, mai vine si X si Y " ( bineinteles ca x si y nu vor venii pentru ca "s-a intamplat ceva", asa veti ramane doar voi si ii vei putea spune ce simti )!
Hope that helped! happy
Bafta! happy