| Purplegirl101 a întrebat:

peste 4 zile este ziua mea, suntem 9 copiii și nu știu ce am putea juca la restaurant - o sa iau niște carti de joc și o sa ne mai jucam mafia sau adevăr sau provocare dar ce altceva am putea juca? Vreau idei - Mulțumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai bine chefuiti la iarba verde, voi cu tort, inghetata si suc, parintii la o bere, iar cheful se poate extinde cu multe jocuri haioase de aer liber.

In canicula asta eu n-as cheltui banii degeaba la restaurant si sa nici nu ma pot distra...

| LemonG a răspuns:

Sa cumperi saci de rafie sa faceți întrecere, hârtie igienica sa fa faceți mumii. Funda?