| Dejavu1536 a întrebat:

peste cateva zile merg la narghilea intr-un local cu niste prieteni care m-au invitat. Fumatul nu este o problema deoarece am mai fumat dar nu la narghilea.Eu vreau sa stiu cum decurge toata chestia, adica tot, ne pregateste aia narghileaua, cum trag din ea? Cateva sfaturi....multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| Alyn_Alyn_1990 a răspuns:

Da ma va pregateste "aia" totu. La narghilea poti sa ii zici ca puna alcool sau apa depinde cum vrei. Nu ai de ce sa iti faci griji, daca nu iti place pur si simplu nu tragi.