| Claudiu15g a întrebat:

Va salut! M-au invitat niste prieteni la un restaurant care are si narghilea. Daca trag are ceva? Stiu ca nu este la fel ca tigara. N-am tras niciodata nici din tigara nici din narghilea si nu stiu ce efect are narghileaua. Nu vreau sa trag mereu. doar in ziua aceea cateva fumuri. Poate avea vreun efect negativ? *FUNDA*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu are nici un efect negativ, stai linistit.

| FaraNume1245 a răspuns:

Contrat celor de mai sus, are un efect negativ, acela ca iti mareste nivelul de monoxid de carbon (CO) si dioxid de carbon (CO2) din sange.

| JustRoxanne a răspuns:

Bună! Nu are niciun efect negativ. Nici prietenul meu nu fumeaza, dar in schimb mai incearca cate o narghilea la unele ocazii.

| Taduic a răspuns:

Narghileaua este un abur simplu cu arome. Acelasi efect negativ ca la un tren vechi cu carbuni: tusesti daca nu esti obisnuit :O.

Răspuns utilizator avertizat