| Dejavu1536 a întrebat:

peste cateva zile merg la narghilea intr-un local cu niste prieteni care m-au invitat. Fumatul nu este o problema deoarece am mai fumat dar nu la narghilea.Eu vreau sa stiu cum decurge toata chestia, adica tot, ne pregateste aia narghileaua, cum trag din ea? Cateva sfaturi....multumesc.

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

V-o pregateste doamna/domnul direct vi-l aduce si gata.
Primiti un furtun cu mai multe "sepci" care se pun peste furtun sa nu puneti gura unul dupa altul. Iar in rest e ca si la tigara doar iasa fum mai mare si are aroma.