| DARIUSH2001 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna un desenator de imagini manga care sa deseneze moca (gratis)? Am cautat pe net dar trebuie sa le dai bani. Unul a zis ca ma va ajuta dar nu a mai intrat de 4 luni si nu am mai tinut legatura cu el. As vrea sa ma ajute cineva priceput sau sa-mi spuneti un desenator priceput. Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe cine mai vezi tu dispus să facă acest compromis, să-ți împlinească acest deziderat?
Câți mai fac astăzi... muncă voluntară, când majoritatea tinerilor visează doar bani, dar fără să cunoască... povara?
Îți strângi bănuții necesari, apoi ai dreptul să ridici pretenții...
Gratis- nu te aștepta la "minuni" de manga! tongue

| DARIUSH2001 explică (pentru floresdemayo):

Ai dreptate. Am gasit pe un artist si e totul ok acum.

1 răspuns: