| DjDanutzy a întrebat:

Salut baietii!
Am si eu nevoie de un pic de ajutor!
Am reinstalat Xp-Sp3 big grin
Dar nu am sunet!
Am tot cautat drivere dar nu am prea gasit crying
Gasiti-mi si mie va rog frumos!
Daca va trebuiesc informatii uiatati in caz de orice:
Placa de baza:BIOSTAR P4M900-M7
Placa sunet cred, nu stiu ce este:VIA VT8237A/8251 High Definition Audio Controller
Cautati-mi si mie va rog frumos! Ca, caut de 2 ore in continu'
Am incercat pana acum in jur de 32 de drivere si nu a mers niciunul Va rog frumos! Ca trebuie sa-mi fac ziua sambata si de aia...crying((( crying(

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? Daca esti din zona urziceni iti dau eu un CD cu patch driver care iti instaleaza singur driverele fara sa ai conexiune la net. Astept raspuns daca vrei platesti posta si til trimit prin posta

| maxb a răspuns:

Uite aici un driver corect:

http://drivers.softpedia.com/......160d.shtml

| DjDanutzy explică (pentru maxb):

Cred ca am incercat dar tot incerc! sad