| anonim_4396 a întrebat:

Se aproprie Craciunul, si ma gandesc sa ma duc la conlindat si sa fac cat mai multi bani.De unde pot cumpara o capra cu care sa merg la colindat sau ceva masti? Am nevoie pentru ca nu vreau sa ma recunoasca lumeatongue

1 răspuns:
| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Mai bine nu te mai duce... decat sa porti. E lucru bun sa colinzi si sa te vada lumea... in caz ca nu vrei puneti gluga pe cap si un fular pana la nas si nu o sa te recuoasca nimeni (geaca si fularul sa nu-l cunoasca)