| NaturalLl a întrebat:

si an nou fericit tuturor. As vrea sa ma apuc de Youtube si nu stiu cu ce nume. As vrea sa imi dati voi ceva idei de nume. Daca se poate sa contina Max sau Nicu (Nik) sau daca aveti voi alte idei le astept cu drag.

3 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Nikd0r

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Pai daca nu sti ce vrei saa faci de ce dracu mai vrei sa o faci? du-te prietene la oi, adica du-te si fi cioban. acolo o sa acumulezi experienta si o sa stii cum o sa te cheme pe Youtube

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Nick(elodeon).
An nou fericit!