| CosminBoss22 a întrebat:

Bună TPU (scuze pentru categorie), aș vrea să ma apuc de Youtube in special gaming, aveti idei pentru un nume si sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii original.

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poti alege numele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosminacho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Boss
Bossul
The Kosmin
Cosmiboss
Bossul boșilor
Gamer Boss
Boss Boss
Bossul iutubului
Cosmyn Boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin Ciupalacu

| CosminBoss22 explică (pentru anonim_4396):

Sfaturi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminBoss22):

Fii original.

Răspuns utilizator avertizat
| Costelushel a răspuns:

Pari genul de persoana care ar filma brawlstars si minecraft pe tableta, daca esti cumva din grupul asta, nu stiu cum sa iti zic..nimanui nu ii pasa cate legendare ti-au picat

| CosminBoss22 explică (pentru Costelushel):

Frate eu nu joc acele jocuri, in plan as avea golf it cu prietenii, minecraft pe pc adica build battle si restul si gta 5 online sau real life