| cristi00017 a întrebat:

spun aici pentru ca altcuiva nu am cui. Am o problema, am luat de la cineva un produs, i-am dat toti banii iar vechiul meu produs l-am vandut. Persoana asta vrea sa il dau inapoi desi eu nu mai am altul cu toate ce i-am dat banii. Ma obliga ceva sa il dau inapoi? va rog am nev de pareri si sfaturi. Desi stiu ca pare amuzant in cazul meu nu am nicio idee.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu il dai! ii spui ca l-ai cumparat si gatawinking:*

| afrodita3333 a răspuns:

Pai depinde de ce produs este vorba dar, odata ce i-au dat banii nu vad de ce l-ai da inapoi fara ca persoana respectiva sa iti dea banii pe el.

| iulianpuscasu a răspuns:

Nu, nu esti obligat, nu ai nici un contract cu pers respectiva...

| cristi00017 explică:

Persoana asta ma deranjeaza. Este vorba de o placa de baza + placa video. Persoana fiind un coleg tranzactia s-a facut in timpul scolii in clasa. Iar el imi spune ca a observat ma-sa de ce a facut. Iar eu cum mi-am dat vechia placa de baza sunt bulversat.

Întrebări recente