| dArKcHiLd1 a întrebat:

Ştiţi cumva ce soluţii (balsamuri, samponuri etc.) sunt ca să-mi crească parul? Funditză!

4 răspunsuri:
| ella_6981 a răspuns:

Daca ai varfurile foarte deteriorate singura solutie este foarfeca, dar daca parul e sanatos poti folosi ulei de ricin de la plafar. aplici la radacina si masezi usor apoi lasi sa actioneze vreo jumatate de ora si apoi te speli

| regina a răspuns:

Ulei de ricin si gazul este foarte bun:p dar cel natural.Desi miroase foarte urat ajuta mult parul si la crestere si sa nu se mai ingrase si arata si mai stralucitorhappy
Am mai auzit ca si usturoiul este bun daca freci pielea capului cu el dar eu nu am incercat pentru ca nu suport mirosullaughing

| StrumfRoz a răspuns:

Am incercat toate prostiile pentru par nici unul nu a avut efect
Am inteles ca ar fi o solutie "Hairgrow " si cica ar merge... parul crete mult mai repede. trebuie pulverizat pe par. din cate am inteles happy

| sunshine_1839 a răspuns:

Salut.
Nu exista balsamuri, sampoane si altede genu care sa faca minuni.
Eu zic sa-l lasi sa creasca odata cu timpul...
Succes papa :*