| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

Cum sa-mi intind parul fara sa folosesc placa de par sau balsamuri sau samponuri?thinking

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu uscatorul de par si cu o perie de par rotunda. Trebuie sa iei o parte din par si sa te apropii cu uscatorul, astfel parul se va indreptahappy
Poarta un fes in cap dupa baie, si nu te pieptana pe parul ud happy

2 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Incearca cu calcatorul de par... (am incercat si il face foarte fain da ai grija sa nu il arzi si sa il setezi pe minim sa nu iti dai foc la par)

| Shacky a răspuns:

Eu, iarna, dupa ce fac baie pe cap mil usuc cu prosopul dar il las un pic umed... Dupa ce fac asta imi iau un fes si il pun pe cap, si il tin pana cand se usuca bine de tot, si sa stii ca merge ^.^