| claudiaclau12 a întrebat:

Am parul tare am dat cu tot felul de solutii de balsamuri de samponuri dar nu se inmoaie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MirelaNicoleta a răspuns:

Tratamentul pentru par de la Kallos l-ai incercat? Eu il folosesc de ani buni si am parul fin datorita lui plus ca 2 ani nu m-ai tuns si acum o luna am mers sa ma tund iar coafeza a ramas uimita ca dupa atatia ani parul meu nu a fost despicat.