| stefycrazygirl a întrebat:

Stiti cumva niste trucuri de magie usor de facut? Pentru divertismentul prietenilor mei si chestii din astea. Mi le explicati si mie, dar ma usor, ca sunt putin grea de cap. happy Mersi :*

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mi se pare interesanta faza cu sapunul si piperul. Deci iei un castronel, pui apa in jumatate si presari niste piper [ macinat, normal]. Apoi iei un sapun, iti uzi degetul, dai cu el de cateva ori peste sapun si apoi pui degetul in castron [ nu pana la fund, doar cat sa intre in apa]. Vei observa ca piperul se imprastia sa zic asa in jurul degetului tau. e destul de interesanthee hee

| stefycrazygirl explică:

Mai usor*