| RamanUnAnonim a întrebat:

Hey TPU....cum pot face banii usor pe Pou?
Stiti niste trucuri sau chestii?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Poti face achievements-uri, primesti destul de multi bani pe ele.Cat despre jocuri, eu ii fac cel mai usor la "Color tap".

4 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Poti baga hack...laughingnu ma intreba ca nu stiu sa-ti spunlaughing

| MariaKTA a răspuns:

Nu exsta trucuri joaca foarte multe jocuri si vei castiga banii

| Missie997 a răspuns:

Bunahappy ii poti face din jocuri ..sau dandu-i mancare apoi slabindu-l cu potiunea Fat Burner apoi din nou acelasi lucru ..asta te ajuta sa treci mai repede la un alt nivel dar castigi si bani happy sper ca te-am ajutat!

| ViorelTeVede a răspuns:

Poti cumpara banii contra cost(bineinteles cu bani reali, daca ti-e lene) sau i faci jucandu-te.Cel mai usor i faci din "Sky Jump" sau "Free Fall".Eu ieri am facut vreo 4000 jucand superficial.