| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun secret cum sa faceti mai multe like-uri pe facebook? Cam prostesc dar in fine

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ca e prostesc.Aici se pierde notiunea de like.A place ceva.Sau de cineva.Este un fel de pacaleala pentru sine.Pentru cel care asteapta like-uri. Fara sa le merite.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Pana la urma nu ma mai mir, asta e generatie de facebucisti

| Toti2013 a răspuns:

Exista un mod... Postezi pe facebook videoclipuri amuzante(Fail Compilation sau Win Compilation, sau orice vrei tu, doar sa fie amuzante)..Am vazut pe unu pe facebook facand asa si avea la o poza cu steaua 300 de like-uri si la videoclipuri cateva mii. Incearca si tu! Funda!

| gabriela15gabigaby a răspuns:

Pune pozele cand stii ca e mai multa lume pe facebook, cum ar fi seara. Da si tu mai multe like-uri altora si probabil o sa iti dea si ei inapoiwinking

| Eddys a răspuns:

Schimba-ti pozele de profil des...
o sa apara la toti la news feed.
sau baga cati mai multi prieteni, arabi, chinezi laughing... posteaza cat mai des

| qwerttya200 a răspuns:

Incearca sa gasesti site-uri pe care sunt chesti amuzante si daca iti arata share pe Facebook apasa share-up she sub fotografie, fiindca cea mai multa lume da like la chesti amuzante.