| BikerZone a întrebat:

Salut TPU,sunt din Galati,eu si un verisor cautam un job pe timpul verii, avem 16 ani amundoi,muncim orice,la terase,fast-food,impartim reviste, pliante, vanzatori de inghetata.
Va rugam daca puteti sa ne ajutati, poate aveti nevoie de ceva

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă o privire și aici, www.ejobs.ro
Pa, pa.

| Lynnfield a răspuns:

Singura impotriva Lumii, si totusi Lumea e a mea.

| Badgirl117 a răspuns:

Nu mai este mult pana la vacanta. Trei luni in care uiti de grija invatatului si te pregatesti serios… de distractie. Cum suntem insa in plina criza, s-ar putea ca banii de buzunar sa nu mai vina asa usor ca altadata, deci este cazul sa iei masuri, altfel spus, sa te angajezi pe timpul verii.

Vara, gandul iti zboara numai la vacante si distractii. Dar ce ai spune daca ai fi platit pentru asta?

Exista o sumedenie de joburi pentru elevi si studenti in aceste luni: unele mai relaxante, altele mai putin, unele care iti ofera posibilitatea de a calatori, altele care te tin la birou. Pana la urma, tu hotarasti care ti se potriveste!
In magazine sunt un fel de tablite unde iti poti agata un anunt si cu nr de tel happy pe care numai sa-l rupa (in partea de jos),
mai poti merge direct la magazine si sa intrebi daca nu au nevoie de personal peste vara happy cateva ore
poate au nevoie poate nu happy