Întrebare recomandată | Alexdapatabus a întrebat:

Sunt din Iasi si am o intrebare destul de prosteasca... dar totusi... pentru devoratorii de stand up comedy care stiu ce se petrece in Club 99 Bucuresti la Open Mic. Exista asa si prin Iasi? o seara a amatorilor? unde te poti duce sa iti zici glumele pe o scena?

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Vrei sa incerci asta? laughing Man si eu is devorator de stand up dar nu am auzit sa fie asa ceva prin Iasi. faza e ca ei au facut facultatea de actorie stii. adica nu au ajuns deodata comedianti. dar daca vrei sa te apuci uita-te la Louie e un serial in care joaca Louis C.K. unul dintre cei mai buni stand up-eri, poate te inspira.

| Alexdapatabus explică (pentru crytical):

Man nu vreau sa incerc neaparat big grin dar vreau sa vad atlii incercand laughing