| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la liceu la mate-info si inca nu stiu la ce facultate as putea sa dau! ma putesti ajuta cu niste sugestii (dar sa se castige si salumea)? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| HeiGiusyy a răspuns:

Buna.eu sunt clasa a 8big grin.eu am vrut la liceu cu profil economic dar ca toanta ce am fost am avut media 9.23 si am luat in examen la rom 8 si la mate 5 crying si acum imi iese 7 si ceva.si nu vreau sa ma duc la un liceu cu economic prost( vulcanescu.hermes) si asa ca m-am gandit sa am duc la mate infobig grin si dupa sa fac facultatea de economie si poti sa devii contabila sau alte chestii.
cred ca iti place un pic mate de te-ai dus la mate info? nupbig grin

nu te supara la ce liceu esti ( esti din bucuresti?) ce medie are?big grin mersi

2 răspunsuri:
| micc a răspuns:

Poti sa faci iti si sa dev informatician ca la firme bune e platit superhappy

| noname12344321 a răspuns:

Nu nu ma supar si oricum nu sunt din Bucuresti si da imi place matematica