| bebem a întrebat:

sunt in clasa a 11-a la profil mate-info si as avea o intrebare pe care majoritatea celor de la liceu o au. Ce facultate sa aleg? Initial m-am gandit sa dau la Bucuresti la Universitatea Nationala de arte sectia design... dar nu stiu sigur ce as putea face dupa ce as termina, cu ce m-ar ajuta? Va rog sa ma ajutati si daca se poate si cu alte sugestii. Ceva ce mi-ar fi de folos pe viitor

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| negru30 a răspuns:

Nu numai de viitor - trebuie sa-ti si placa

| bebem explică (pentru negru30):

Pai mie mi-ar place sa dau la arte, design chestii de genul asta. dar apoi? ce fac?

| raducannicolae a răspuns:

La facultatea de Inginerie din Sibiu specializarea Calculatoare si Tehnologia Informatiei. Daca ai invatat in liceu o sa iti placa la facultatea asta

| bebem explică (pentru raducannicolae):

Multumesc de informatiehappy