| NickRudolf a întrebat:

Sunt un urmaritor de anime-uri ca sa zic asa si de la o vreme petava.ro a scos absolut toate anime-urile imi poate spune cineva de ce? adica na au spus ca, conditile au fost incalcate...ce conditii? thinking

Răspuns Câştigător
| VIP3r a răspuns:

Probabil din cauza drepturilor de autor... habar nu am, iti recomand sa descarci anime-urile de pe site-uri de "specialitate" dupa care sa le urmaresti, alta optiune nu prea ai...

1 răspuns:
| Ashadow a răspuns:

Nu stiu ce naiba are da' poate il repara mai repede ca m-am saturat sa vad anime-uri in engleza