| xCatastrophe a întrebat:

Va plac anime`urile? De ce? Eu voi spune ultima...

Răspuns Câştigător
| Magnificaaa a răspuns:

Nu cred ca as pute sa-ti explic doar uitete la ele si gandeste-te de ce iti plac tie si vei intelege.love struck

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Mie sincer, nu imi plac, mi se par niste chestii de copii mici.***asta e parerea mea*** sa nu incepeti sa imi sariti acum in cap. happy

| Mihaelaa98 a răspuns:

DA sunt asa marfa :X
Sincer nu stiu imi plac mult melodiile cu anime si desenele dar chiar nu stiu de ce pur si simplu imi plac

| xCatastrophe explică:

DEci ROx si Magnifica m`au miscat asa se raspunde. Am aceeasi parere ca si Magnifica si rox[nu te supara]. Deci nu mai avem nevoie de explicatii deja v-au dat`o elelove struck

| BBdragutza a răspuns:

Mie imi plac fiindca sunt dragute, de dragoste si asa faine!

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Sunt fantastice, sunt imaginare, sunt exact lucrul care lipsea din viata mea, sunt pur si simplu magice si mi-au furat sufletul.

| Gaby119711 a răspuns:

Si mie imi plac deoarece sunt o parte din animeuri care intr-un fel combina filmul cu desenele animate mie cel putin mi se pare ca animeul este undeva la acesta granita adica nici desene pentru copii nici filme sau seriale cu oameni.