| MariaIoana15 a întrebat:

Știe cineva cât costa un vopsit la marc yaacoub in constanta la salon va rog?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te poti duce pana acolo sa intrebi, te vede fata de acolo si poate i ti face o reducere.

| GrigoreVarlam a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Răspuns de mântuială. E logic că dacă merge până acolo va afla prețul. Tipa dorește să afle estimativ cât costă de la persoanele care au habar fără să se deplaseze până în locul cu pricina.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GrigoreVarlam):

Atunci spune i tu, daca stii, decat sa te i ei de mine, da i tu un raspuns demn de o fundă, dar se pare ca si tu stii la fel de bine, zero.

| GrigoreVarlam a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am un răspuns la întreabarea ei și nu am să răspund doar ca să mă aflu în treabă și să îmi crească scoringul pe TPU. Cum probabil obișnuiești să faci tu și mulți alții de pe aici.