| 97Doru a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine cu cvbig grin. Am un stick Sony Ericsson l'am bagat in pc, si imi arata in bara de instrumente ca l'am bagat. da' in my computer nu apare...Am cautat si am gasit stickul ca placa de sunet... Da' ne instalata. Ma puteti ajuta cumva sa o instalez :S? Multumesc!

8 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Îți trebuie driver-ul special pentru stick.

| 97Doru explică (pentru snzpaul):

Pai nu il am. stickul l'am primit de la o prietena. mersi mult oricum big grin

| 97Doru explică (pentru snzpaul):

Pai nu il am, stickul il am de la o prietena. Oricum mersi mult!

| snzpaul a răspuns (pentru 97Doru):

Pai ea nu are driver-ul?
Citește ce scrie pe USB, modelul și scrie pe google: "DOWNLOAD DRIVER USB nume„

| 97Doru explică (pentru snzpaul):

Nu il are... Pe usb scrie Sony Ericson si restul in chineza sad!

| 97Doru explică (pentru snzpaul):

Nu il are...Scrie Sony Ericson pe stick si restul scrie in chineza sad!

| ghitanionutz a răspuns:

Da scrie pe google usb driver

| 97Doru explică (pentru ghitanionutz):

Am incercat si nimic... sad