| C1P1K a întrebat:

Vine Craciunul si doresc sa imi achizitonez un computer. Fiind pasionat de jocuri, am gasit un sistem garming. Sistemu are : Processor AMD ATHLON II X3 Triple Core 3200Mhz, 4 GB RAM DDR III 1333Mhz, 750GB Sata 2, Placa video ATI Radeon 5450, 1GB DDR III, 64 Bytes la pretul de 1.999 RON.
Am cautat sa vad performanta fiecarui component in parte. Processorul, RAM-ul, HDD M-au multumit, dar Placa video m-a dezamagit intr-un fel. In toate aceste randuri, va rog din suflet, cei care va pricepeti, va rog ziceti daca merita pretul.

Multumesc Anticipat!
Cu respect,
Gabster97

Răspuns Câştigător
| Casa a răspuns:

Sa stii ca merita ca si eu am unu asemanator ca asta.Dar eu l-am luat din vara si pe atunci o costa 1. 699Ron. Si sa stii ca merge bine aproape perfect!