| Hasss a întrebat:

Am o intrebare cine foloseste custo pack? si are windows xp pe 64 de bits
vreau sa-mi pun thema de windows 7 adica aia seven inspirat 1.0 voi avea vreo eroare? se va strica windowsul ce se va intampla?
http://www.custopack.com/custopack/seven-inspirat-dlb
configuratia mea :

Procesor AMD Athlon II X3 450 Triple Core, 3200MHz, socket AM3,

Placa de baza MSI GF615M-P33, socket AM3

Memorie Ram: 4 Gb Ram

Hard-Disk :500 gb 7200 rpm, 16mb western digital

Unitate oprtica: DVD+/-RW

Placa Video : Ati 5450 Shappire (1 gb dd3 memorie dedicata)

va

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Minus placa video, hdd 16mb un minus si cam atat! Iti spun eu, rezista! Nu iti fa griji!

1 răspuns:
| djdani1 a răspuns:

Daca ai un sistem puternic pc nu vei avea nici-o eroare si windows-ul va rula bine si corect.
Bafta!