| AlexutzuCtza a întrebat:

Vine pastele, si as vrea sa imi iau o tableta. Ce imi recomandati? Buget maxim 900 RON. Ma gandeam sa aleg intre Tableta Vonino Spirit S si Tableta Allview Alldro 3 Conect,

Tableta Vonino Spirit S : http://www.emag.ro/......E1K4KBBBM/

Pro: Bluetooth, Procesor 1.6 Dual Core, Procesor Grafic Bun, 1 GB RAM, 16 GB Stocare, Wi-FI, Ecran IPS
Minus: GPS, 3G ( cu SIM ), Camera de 2 MP.

Tableta Allview Alldro 3 : http://www.emag.ro/......EC1LKBBBM/

Pro: GPS, 3G cu SIM, Camera 8 MP + Blit, Functia Apelare,
Minus: Procesor Slab, Procesor grafic, Memorie Ram 512 MB.

Voi, ce ati alege? M-ar interesa ceva si cu GPS in special si ecran mare. (Nu trebuie neaparat 3G cu sim, deoarece tableta Vonino vine cu cablu OTG, si de un stic de net fac rost).

Daca aveti alte sugestii v-as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Game9898 a răspuns:

Eu as alege Vonino Spirit S deoarece este la un pret mai bun si ea este mai buna
Uite niste tablete sa iti alegi:
http://www.emag.ro/......EC7HNBBBM/

| AlexutzuCtza explică (pentru Game9898):

Mi-am luat Vonino spirit S si e superba tableta.

| iulain13 a răspuns (pentru AlexutzuCtza):

Buna, si eu sunt interesat de aceasta tableta si as vrea sa stiu cat de tare se aude difuzorul, daca merg pe ea jocuri cu cerinte de sistem mai mari gen,: real racing 3, most wanted? Si sa stii ca ai facut cea mai buna alegere! aceasta este pe departe cea mai buna tableta din cele alese de tine, eu iau tableta la 589 lei de pe eMAG resigilata, e cea mai buna pana in jur de 1000 lei.

3 răspunsuri:
| baloaicaady a răspuns:

O intrebare: Tableta Vonino Spirit S are sim?