| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce afaceri v-ati deschide daca ati avea 50mii euro disponibili?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pompele funebre nu vor intra niciodată în faliment prin grija doctorilor care nu au habar să pună un diagnostic corect și se face atâta vâlvă la televizor să ne prezentăm la medic, adică la călău!
Pa, pa.

| marina28 a răspuns:

Mi'as deschide un restaurant, pe care l-as si inchiria la nunti, botezuri. etc. Se castiga foarte multi bani din o asmenea afacere.

| Brittanie a răspuns:

Bună! Dacă aş avea mulţi bani i-aş dona copiilor cu cancer sau alte boli. E un gest frumos, şi măcar ştiu că ajut nişte copii neajutoraţi.

| ForbiddenDreams a răspuns:

Nu vezi ca lumea moare de foame pe strazi?
Ai putea ajuta pe cineva, daca vrei sa faci un bine, cea ce nu cred ca ar face nimeni in ziua de azi daca ar avea dintr-un foc atatia bani.

| anonim_4396 explică (pentru ForbiddenDreams):

Ca sa pot sa ii ajut pe altii mai bine investesc in ceva ca sa am profit, apoi pot sa ajut nelimitat si am si eu din ce sa traiesc. Nu sa ii dau pe toti in ajutor celorlalti si eu sa mor de foame.
Just saying.

| ExoShayl a răspuns:

As deschide o herghelie de tarfe