| RedBloodyZz a întrebat:

vreau sa imi cumpar cu ocazia zilei de revelion unde se pot da petarde, sa-mi cumpar de vreo 100lei-150, niste petare bune, care se aud tare.Anul trecut am luat circoblituri se aud super tare, ce imi recomandati sa iau? Se merita sa dai bani pe ele? Multumesc

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Păi sunt niște petarde la 15 lei cutia vreo 30 de vreo 5 centimetri care bubuie calumea nu-s pe cer numa bubuie, sau petarde picolo au o cutie roșie nu picolo pirat doar picolo cu o cutie roșie alea pușcă si dacă le arunci in baltă. vreo 3-5 lei cutia depinde cum prinzi.