| BulanozauruS a întrebat:

Cat costa un pachet de circoblituri? sau petarde mici? dau funda **sunt din Craiova**

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

De fel ' tiganusii ' se ocupa de acest lucru, eu iti recomand sa-ti cumperi maine sau chiar in ziua de Revelion, atunci o sa le gasesti mai ieftin, pentru ca vor sa scape de ele si o sa le convina un pret mai mic pentru a le da, o cutie de petarde cu un foc, a cate 60 de petarde in cutie, costa in jur de 2-3 lei, un pachet de circoblituri, adica cu mai multe focuri? cele cu 3 focuri a cate 100 de bucati le gasesti la pretul de 10-15 lei, eu am cumparat cu 5 focuri a cate 50 de bucari cu 20 de lei, bafta, La multi ani!

12 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Eu mi-am luat cu 2 lei pachetul dinalea mici.
circoblitz set de 6, 15 lei.

| TheStory a răspuns:

3 lei di cate stiu eu.

| Dope a răspuns:

Nu sunt interzise petarzile?

| Gabriello02 a răspuns (pentru Dope):

Cui ii pasa.

| Dope a răspuns (pentru Gabriello02):

Nici macar mie!=]]

| dinia a răspuns (pentru Dope):

Cum sa nu fie interzise petardele?

| JustiNkov a răspuns (pentru Dope):

Sunt dar noi le folosim big grin

| Gabriello02 a răspuns:

Cam 3 lei.

| ioan09 a răspuns:

In functie de producator pot fi la 1leu, 3leisau 4 lei pachetul

| Gg26 a răspuns:

In jur de 3 lei. Daca stii de la cine sa le cumperi le iei si la 50 de bani, nu glumescwinking.

| alexboss5555 a răspuns:

2 lei petarde mici(un foc, 60 bucati), 15 petarde mari(3 focuri, 100 bucati), 5 lei un circoblitz si de la 20 lei la 30 lei pachet de 6 circoblitzuri( 30 de lei la aia ai naibi, 25 de lei la aia care au si autorizatie sa vanda, si care le expun la taraba si 20 lei la tiganii care le dau pe sub mana( asa am cumparat eu).

| dinia a răspuns:

Vreo un leu doi cam asa!